AdePlast, cel mai important producător român de materiale de construcții pentru finisaje, angajează facturist (sediul Oradea).

CANDIDATUL IDEAL TREBUIE SĂ ÎNDEPLINEASCĂ URMĂTOARELE CERINŢE:
  • experiența în domeniu constituie un avantaj;
  • cunoștințe operare PC;
  • studii economice;
  • persoană atentă la detalii;
  • disponibilitate de a lucra în două schimburi.

RESPONSABILITĂȚI:

  • întocmirea facturilor fiscale și avize de însoțire a mărfii în baza comenzilor de vânzare;
  • îndosarierea și păstrarea documentelor în ordinea cronologică;
  • menținerea unei bune colaborări cu agenții de vânzări și clienții societății;
  • întocmirea de rapoarte și situații la solicitarea superiorilor ierarhici.
SE OFERĂ:
  • salariu motivant;
  • condiții bune de lucru.

Cei interesați pot trimite CV-ul la adresa: asistent.manager@adeplast.ro

Cea mai bună OFERTĂ

Ai nevoie de materiale de construcții de cea mai bună calitate? Ai ajuns unde trebuie.