AdePlast, cel mai important producător român de materiale de construcții pentru finisaje, angajează electrician (sediul Corlătești, Prahova).

CANDIDATUL IDEAL TREBUIE SĂ ÎNDEPLINEASCĂ URMĂTOARELE CERINŢE:
  • calificare electrician;
  • cunostințe tehnice, electrice și electromecanice;
  • experiența în domeniul industrial minim 2 ani.
Abilități:
  • abilități de comunicare;
  • lucru în echipă;
  • atenție la detalii și orientare către rezultat;
  • integritate și seriozitate, inspiră încredere;
  • inițiativă spre a găsi modalități de a face lucrurile mai bine;
  • flexibilitate pentru a învăța lucruri noi.

RESPONSABILITĂȚI:

  • asigură buna funcționare a instalațiilor electrice la parametrii ceruți /corespunzători precum și a utilajelor din: secția de producție, depozit de materii prime, depozit de produs finit, instalații;
  • participă la revizii;
  • intervine cu promptitudine ori de câte ori este nevoie pentru remedierea defecțiunilor.
SE OFERĂ:
  • pachet salarial atractiv;
  • condiții bune de lucru.

Cei interesați pot trimite CV-ul la adresa: personal@adeplast.ro

Cea mai bună OFERTĂ

Ai nevoie de materiale de construcții de cea mai bună calitate? Ai ajuns unde trebuie.

ADEPLAST

Cel mai important producator roman de materiale de construcţii cu patru platforme industriale, Adeplast este lider in tara, cu multiple recunoasteri in toata Europa.

Distribuitori