AdePlast, cel mai important producător român de materiale de construcții pentru finisaje, angajează operatori economist- contabilitate de gestiune (sediul Corlătești).

CANDIDATUL IDEAL:
  • Absolvent/a de studii superioare de profil: Contabilitate, Finante-Banci;
  • Buna cunoastere a legislatiei financiar contabile si fiscale;
  • Experienta- incepator/mediu;
  • Foarte bune cunostinte Microsoft Office, Excel;
  • Persoana organizata, responsabila, cu atentie distributiva;
  • Cunoasterea programului ERP Microsoft dynamics NAV constituie avantaj.

 RESPONSABILITĂȚI:

  • Supravegheaza operatiunile cu stocuri si asigura inregistrarea cu acuratete si la timp a tranzactiilor in sistemul contabil, operarea rapoartelor de productie;
  •  Participarea la inventarierea patrimoniului societatii ;
  • Inregistreaza cu acuratete si la timp facturile de achizitii stocuri (importuri, intracomunitare, interne)
  • Verifica operatiunile cu stocuri (intrari, transferuri si consumuri,vanzari).
  • Confirmari de sold cu furnizorii/ clientii.
SE OFERĂ:
  • salariu motivant, tichete de masă;
  • mediu de lucru plăcut.

Cei interesați pot trimite CV-ul la adresa: personal@adeplast.ro

Cea mai bună OFERTĂ

Ai nevoie de materiale de construcții de cea mai bună calitate? Ai ajuns unde trebuie.

ADEPLAST

Cel mai important producator roman de materiale de construcţii cu patru platforme industriale, Adeplast este lider in tara, cu multiple recunoasteri in toata Europa.

Distribuitori