S.C. ADEPLAST S.R.L. angajează:

INGINER MECANIC pentru punctul de lucru din Oradea, jud. Bihor

CANDIDATUL IDEAL:

  • Absolvent/ă de studii superioare profil tehnic;
  • Experiența în domeniu prezintă un avantaj;
  • Cunoștințe bune Microsoft Office;
  • Persoană organizată, responsabilă, cu atenție distributivă.

RESPONSABILITĂȚI:

  • Planifică, coordonează și participă la execuția lucrărilor de intervenție asupra utilajelor, echipamentelor și instalațiilor din fabrică;
  • Asigură minimizarea pierderilor de producție (resurse și timp) prin executarea la timp și în bune condiții a lucrărilor de mentenanță;
  • Analizează cauzele și factorii care au contribuit la apariția defecțiunilor/incidentelor și colaborează cu departamentele implicate pentru rezolvarea problemelor;
  • Stabilește și planifică toate resursele necesare lucrărilor de întreținere;
  • Coordonează echipa de mentenanță din subordine în vederea asigurării bunei funcționări a utilajelor și instalațiilor;
  • Monitorizează și analizează indicatorii de performanță ai departamentului.

BENEFICII:

  • Salariu motivant;
  • Tichete de masă;
  • Asigurare medicală;
  • Prime ocazionale;
  • Mediu de lucru plăcut.

CV și detalii:

Cea mai bună OFERTĂ

Ai nevoie de materiale de construcții de cea mai bună calitate? Ai ajuns unde trebuie.

ADEPLAST

Cel mai important producator roman de materiale de construcţii cu patru platforme industriale, Adeplast este lider in tara, cu multiple recunoasteri in toata Europa.

Distribuitori